O nás

Obecné

Firma Lesnická činnost Ing. Jan Mrázek je provozovaná na zákadě živnostenského listu (v oborech lesnická činnost, práce s motorovou pilou, nákup a prodej zboží) a licence pro výkon odborného lesního hospodáře od roku 1991. V současné době se zabýváme především výrobou a dopravou palivového a krbového dřeva našim zákazníkům.

Výroba a prodej palivového a krbového dřeva

Vyrábíme a dodáváme kvalitní nařezané, naštípané palivo za příznivé ceny. Specializujeme se na výrobu palivového a krbového dřeva. Podle přání zákazníka dodáváme štípané dříví o délce 1 m, 50 cm, 40 cm, 33 cm nebo 25 cm. Nabízíme jehličnaté (měkké) palivo - smrk, borovice, modřín. Dále nabízíme listnaté tvrdé palivo - buk, dub, javor, jasan, habr a břízu, dodáváme též odřezy z manipulace.

Sklad paliva máme na katastrálním území obce Hůry na Českobudějovicku. Palivo rozvážíme v kontejnerech za nákladním autem MAN (objem max. 7 prostorových metrů), nebo (objem max. 11 prostorových metrů). Károu za osobním autem vozíme též malé množství dřeva (1 - 2 prostorové metry).

Naším cílem je udržet si spokojené zákazníky, proto kromě nejlevnějšího paliva na Českobudějovicku a Táborsku poskytujeme zajímavé slevy na dopravu, zejména zákazníkům ze vzdálenějších míst.
Topivem pro kamna, kotle a krby zásobujeme naše zákazníky, např. z regionu Veselí nad Lužnicí, Soběslav, Týn nad Vltavou, Bechyně, Milevsko, Třeboň, Kaplice, Český Krumlov aj.

Zákazníkům z obcí: České Budějovice, Hůry, Úsilné, Borek, Nemanice, Libnič, Jelmo, Lišov, Adamov, Rudolfov, Jivno, Hlinsko, Hlincova Hora, Dubičné, Malé Dubičné, Třebotovice, Nové Třebotovice, Vráto, Dobrá Voda, Kněžské Dvory, Hrdějovice, Hosín, Dobřejovice, Ševětín, Vitín, Drahotěšice, Mazelov, Neplachov, Lhotice, Kolný, Chotýčany - účtujeme při plném vytížení auta jednotnou cenu 200,- Kč.

Pokud máte zájem o dodání levného a kvalitního paliva, neváhejte nás kontaktovat.